Bestuur, Coördinatoren en Hoofdleiders

                                                        Seizoen 2017-2018

                                       Bestuur

Functie Naam Telefoon
Voorzitter Andy Wibier 06-54662148
Secretaris Wil van Velzen 010-5113701
Financiën Joeri Turk
Senioren commissie Arjen Heinsbroek 06-53640621
Jeugdvoorzitter Jeroen van der Valk 06-17400515
Communicatie en PR Paul van der Burg 06-51560503
 Technische Zaken Izaäk Havenaar 06-53487179

                                    Weekdienst coördinator

Naam   Mobiel E-mail
Heleen van Dolder 06-51917171 jvandolder@kpnmail.nl

                                    Wedstrijdsecretariaat

Functie Naam   Mobiel E-mail
Senioren John van den Baard 06-23322134 svtogb@zonnet.nl
Zaal Pim Bergenhenegouwen 06-12540241 pim.bergenhenegouwen@gmail.com
Jeugd Nicole Hijdra 06-10868885 nicole.hijdra@kpnmail.nl
Scheidsrechters Ronald Rost van Tonningen 06-53167386 ronald.rvt@kpnmail.nl
Toernooien togb.toernooien@gmail.com  togb.toernooien@gmail.com
Ledenadministratie ledenadministratie@togb.nl

                                   Vertrouwenspersonen

Onderdeel Naam   Mobiel E-mail
G-voetbal Sjaak van der Stoep 06-83855473 sjaakstoep@vodafonethuis.nl
Pupillen en Junioren Astrid Kouwenhoven fec@wxs.nl

                                   

                  Technische coördinatoren selectie

Onderdeel Naam Telefoon  E-mail
Senioren Peter Stoutjesdijk 06-24503602  peter@daansholding.nl
7 tegen 7 René Snels 06-12965062
TC Bovenbouw JO19, JO17 en JO15 Peter Stoutjesdijk 06-24503602 peter@daansholding.nl
TC Middenbouw  JO13  Glenn Seghers  06-41457314 g.seghers@live.nl
TC onderbouw JO11 Lex van Winden 06-30598234 lex.vanwinden@hotmail.com
TC onderbouw JO10 Rob Vermeulen 06-20327639 renbvermeulen@gmail.com
TC onderbouw JO9, JO8- JO7 en JO6 Dennis de Wekker  06-21876765 d.wekker70@kpnmail.nl

Keepers coördinator

selectie en breedtesport

Wolter vd Kooij 06-51039986 wkooij@fyffes.com

                                   

                                          Hoofdleiders breedte sport

Onderdeel Hoofdleiders Breedtesport  Teams E-mail
JO19 junioren vacature
JO17 junioren vacature
JO15 en JO14 junioren Brenda Ammerlaan  JO15-5 tot JO15-12 brenda.ammerlaan@hotmail.com
JO13 en JO12 junioren Sonja Stijger

JO13-2 tot JO13-5

JO12-2 tot JO12-4

 

sonja@sgdeco.nl

JO11 en JO10 pupillen Marieke de Jong

 JO11-3 tot JO11-7

JO10-3 tot JO10-10

 hoofdleiderjo11enjo10@gmail.com
JO9, JO8 en JO6 pupillen Kim van Schie

JO9-5 tot JO9-8

JO8-4 tot JO8-6

JO6 groep

kimtogb@gmail.com
JO7 pupillen Jennifer Aardoom  JO7 groep jenniferaardoom@outlook.com

 

 

 

sponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsor
Inloggen — Website door Ivaldi.nl