Wedstrijden

Op categorie

Wedstrijdprogramma

zaterdag 26 mei 2018

Bardienst

Namen Van - tot
JO15-12: ouder van Ruben Meijer en David Domenech 07:45 - 10:30
JO15-6: ouder van Frans van Diesen en Junaid Newland 10:30 - 13:00
Wedstrijd Verz. Aanvang Scheidsrechter
94341 RFC 2000 1 - TOGB (Zat.)1 13.00
93758 St.Hooger 3 - TOGB (Zat.) 2 14.30
135845 Lekkerkerk G1 - TOGB G1 09:30 11:00
135841 Hercules G3 - TOGB G2 09:00 10:30 B.B Rodenburg
18371 FC 's-Gravenzande JO19-1 - TOGB JO19-1 10:30 12:30 A. Hertogs
153096 Vredenburch JO19-1 - TOGB JO19-2 10:30 12:00
122025 Hermes DVS JO19-1 - TOGB JO19-3 13:00 14:30
18696 TOGB JO17-1 - FC 's-Gravenzande JO17-1 13:30 15:00 N. Jongeneel
152397 TOGB JO17-2 - FC Oudewater JO17-1 11:00 12:15 Marcel van Campenhout
126285 TOGB JO17-3 - Quintus JO17-1 15:15 16:15 Hans Bontam
149713 Blijdorp JO17-2 - TOGB JO17-4 10:00 11:00
141970 TOGB JO17-5 - BSC '68 JO17-4 10:00 11:00 Rob Canters
TOGB JO17-7
147683 TOGB JO17-8 - Kethel Spaland JO17-3 15:15 16:15 Ton van den Berg
19585 TOGB JO15-1 - Voorschoten'97 JO15-1 12:00 13:00 W.F Bijkerk
TOGB JO15-2
117318 DSO JO15-2 - TOGB JO15-3 09:45 11:00
138722 DWO JO15-3 - TOGB JO15-4 10:00 11:15
119677 Maense JO15-1 - TOGB JO15-5 09:15 10:30
122619 TOGB JO15-6 - Excelsior'20 JO15-5 10:15 11:15 Arno Koot
143791 DSVP JO15-2 - TOGB JO15-7 12:00 13:00
147251 DVC JO15-2 - TOGB JO15-8 09:00 10:30
147399 TOGB JO15-9 - Full Speed JO15-3 13:30 14:30 Jan van Rossum
138935 TOGB JO15-10 - Excelsior'20 JO15-4 09:15 10:15 Teamleiding = geregeld
147314 BVCB JO15-5 - TOGB JO15-11 11:15 12:15
126231 TOGB JO15-12 - Soccer Boys JO15-5 07:30 08:30 Volgt z.s.m.
4643 TOGB JO13-1 - UNA JO13-1 11:00 12:00 D.N.H Ton
121693 TOGB JO13-2 - Excelsior'20 JO13-2 08:45 09:45 Afmelding; volgt z.s.m.
137841 TOGB JO13-4 - VOC JO13-4 13:45 14:45 Volgt z.s.m.
123487 TOGB JO13-5 - VFC JO13-4 14:45 15:45 Volgt. z.s.m.
138379 TOGB JO13-6 - Barendrecht JO13-11M 12:00 13:00 Vincent Verweij
116958 TOGB JO12/13-3 - Nieuwerkerk JO13-2 13:15 14:15 Erik-Jan van der Kooij
124368 Leidschenveen JO12-2 - TOGB JO12-2 10:45 12:15
139537 TOGB JO12-3 - XerxesDZB JO12-1G 12:30 13:30 Sam in 't Veen
135458 TOGB JO12-4 - VOC JO12-3 16:15 17:15 Volgt z.s.m.
TOGB JO11-1
133865 TOGB JO11-2 - GLZ Delfshaven JO11-1 10:00 11:00 Robin Qasem
137120 VOC JO11-4 - TOGB JO11-3 09:00 10:00
137107 TOGB JO11-4 - Wippolder JO11-2 09:00 09:45 Jeroen de Vos
121612 TOGB JO11-5 - Rotterdam United JO11-4 09:00 09:45 Ricardo Bos
151442 VOC JO11-5 - TOGB JO11-6 verplaatst Verplaatst
118896 Full Speed JO11-3 - TOGB JO11-7 10:00 11:30
157426 Binnenmaas JO10-1 - TOGB JO10-1 07:00 08:30
142405 Soccer Boys JO10-1 - TOGB JO10-2 07:30 08:30
153315 TOGB JO10-3 - Concordia JO10-1 07:45 08:30 Ronald Rost
125344 TOGB JO10-4 - Wilhelmus JO10-4 07:45 08:30 Jeremia Massing
128610 DCV JO10-1 - TOGB JO10-5 09:00 10:30
128725 TOGB JO10-6 - DWO JO10-1 07:45 08:30 Yorick Breed
128738 Rhoon JO10-3 - TOGB JO10-7 07:30 09:00
156522 TOGB JO10-8 - Zevenhoven JO10-1G 07:45 08:30 Jeroen van Putten
150874 BSC '68 JO10-2 - TOGB JO10-9 07:15 08:30
TOGB JO10-10
121096 TOGB JO9-1 - Spartaan'20 JO9-3 09:00 09:45 Reza Tondpour
TOGB JO9-2
120940 TOGB JO9-3 - Bergambacht JO9-1 09:00 09:45 Zeb modderkolk
120906 Smitshoek JO9-2 - TOGB JO9-4 08:15 09:45
148972 TOGB JO9-5 - Oosterheem JO9-1 09:00 09:45 Bob Blanken
140528 AGE-GGK JO9-1 - TOGB JO9-6 07:30 08:30
152461 TOGB JO9-7 - DHL JO9-3 07:45 08:30 Ian Linkerhof
128039 Leonidas JO9-3 - TOGB JO9-8 09:00 10:00
118181 TOGB JO9-9 - Blijdorp JO9-4 07:45 08:30 Maiko Kuit
120075 TOGB JO8-1 - Hillegersberg JO8-1 07:45 08:30
130319 DVC JO8-1 - TOGB JO8-2 07:15 08:30
123836 Oliveo JO8-3 - TOGB JO8-3 08:00 09:00
120287 BVCB JO8-2 - TOGB JO8-4 07:30 08:30
130522 DCV JO8-1 - TOGB JO8-5 10:00 11:15
152569 TOGB JO8-6 - Capelle JO8-3 07:45 08:30 Tristan Lotulung
TOGB JO8-7

Download lijst van alle adressen van verenigingen

sponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsor
Inloggen — Website door Ivaldi.nl