Wedstrijden

Op categorie

Wedstrijdprogramma

zaterdag 17 november 2018

Wedstrijd Verz. Aanvang Scheidsrechter
70323 SV Wassenaar 1 - TOGB 1 15:00 M. Heemskerk
TOGB 2
49893 TOGB 3 - Berkel 5 16:30
34711 Nieuwerkerk 7 - TOGB 4 16:15
71388 Zuidland G2 - TOGB G1 08:30 10:00
43240 TOGB G2 - FC Oegstgeest G2 14:00 15:00 G.F. van de Berg
21970 Den Hoorn JO19-1 - TOGB JO19-1 12:00 14:00 R.M. Rolandus Boers
58581 TOGB JO19-2 - Hillegersberg JO19-1 13:00 14:15 Kevin Snoeij
TOGB JO19-3
2399 FC Dordrecht JO17-1 - TOGB JO17-1 08:30 10:30 S. Janssens
26240 Soccer Boys JO17-1 - TOGB JO17-2 13:00 14:30 A.A.K. Lans
29285 Moordrecht JO17-1 - TOGB JO17-3 09:00 10:30
36172 TOGB JO17-4 - Zestienhoven JO17-2 14:00 15:00 Carel de Wolf
72832 Zoetermeer JO17-5 - TOGB JO17-5 13:45 14:45
73282 TOGB JO17-6 - Nieuwerkerk JO17-7 14:15 15:15 Rens Hermes
51617 MMO JO16-1G - TOGB JO16-1 11:30 13:00
92087 TOGB JO16-2 - Katwijk JO16-2 13:00 13:00 Ton vd Berg
61122 TOGB JO15-1 - Meern De JO15-1 11:45 13:00 P.J. vd Hulst
58809 DSO JO15-2 - TOGB JO15-2 10:00 11:00 verzamelen bij DSO
53780 TOGB JO15-3 - DHL JO15-1 10:45 11:45 Rick Klaris
49080 Vredenburch JO15-2 - TOGB JO15-4 07:00 08:30
TOGB JO15-5
44592 TOGB JO15-6 - Leonidas JO15-2 10:00 11:00 Arno Koot
56163 TOGB JO15-7 - Nootdorp JO15-4 10:30 11:30 Jan van Rossum
26006 TOGB JO15-8 - Victoria'04 JO15-3 12:15 13:15
95620 TOGB JO15-9 - Neptunus-Schiebroek JO15-3 14:00 15:00
94156 TOGB JO14-1 - Binnenmaas JO14-1 12:30 13:30
63336 Ammerstol JO14-1 - TOGB JO14-2 09:30 10:45
7135 TOGB JO13-1 - OJC ROSMALEN JO13-1 10:30 11:30 M. Rozema
74990 TOGB JO13-2 - BSC '68 JO13-1 11:30 12:30
64550 Oliveo JO13-1 - TOGB JO13-3 10:45 12:00
92693 TOGB JO13-4 - DSVP JO13-3 09:00 10:00
92684 NOCKralingen JO13-1 - TOGB JO13-5 08:45 10:00
97265 TOGB JO13-6/2007 - RKDEO JO13-2 08:45 09:45
74331 DSO JO12-1 - TOGB JO12-1 07:15 08:30
37831 DSVP JO12-1 - TOGB JO12-2 08:30 09:45
Oefen Portugaal JO12-1 - TOGB JO12-3 07:15 08:30
46983 Barendrecht JO12-5 - TOGB JO12-4 08:15 09:45
62074 TOGB JO12-5 - Soccer Boys JO12-3 09:15 10:00 Rohan Poedai
75672 TOGB JO11-1 - Jodan Boys JO11-1 07:30 08:30
24907 Zestienhoven JO11-1 - TOGB JO11-2 09:30 10:30
97097 LYRA JO11-2 - TOGB JO11-3 08:15 09:45
26741 Vitesse Delft JO11-1G - TOGB JO11-4 08:45 10:00
100542 TOGB JO11-5 - Hillegersberg JO11-3 07:45 08:30
96811 DHL JO11-2 - TOGB JO11-6 07:15 08:30
89785 TOGB JO11-7 - Quick JO11-7 07:45 08:30
98835 Berkel JO11-5 - TOGB JO11-8 09:00 10:00
94751 Smitshoek JO11-7 - TOGB JO11-9 07:15 08:30
94762 TOGB JO11-10 - Nieuwerkerk JO11-10 09:15 10:00 Hugo Piepelenbosch
48307 Zwaluwen JO10-1 - TOGB JO10-1 08:30 09:45
oefen TOGB JO10-2 - BSC'68 10:00 11:00
46935 Nootdorp JO10-2 - TOGB JO10-3 07:15 08:30
98756 TOGB JO10-4 - Sportlust '46 JO10-1 09:00 09:45 Tristan Lotulung
43909 TOGB JO10-5 - Den Hoorn JO10-3 10:15 11:00
46669 Berkel JO10-3 - TOGB JO10-6 07:30 08:30
36884 Berkel JO10-4 - TOGB JO10-7 10:00 11:00
90152 TOGB JO10-8 - Semper Altius JO10-3 10:15 11:00 Gijs Hartman
36574 TOGB JO10-9 - DSO JO10-6 10:15 11:00 Robbie Claassen
36450 TOGB JO9-1 - Berkel JO9-1 09:00 09:45 Per van Loon
99553 Groeneweg JO9-1 - TOGB JO9-2 07:45 09:00
35582 Hillegersberg JO9-2 - TOGB JO9-3 08:45 09:45
62578 TOGB JO9-4 - VOC JO9-5 07:45 08:30
TOGB JO9-5
24602 TOGB JO9-6 - VUC JO9-3G 09:00 09:45 Anouar el Morabet
97196 TOGB JO9-7 - RVC '33 JO9-3 09:00 09:45
77353 Zoetermeer JO8-1 - TOGB JO8-1 07:30 08:30
67113 TOGB JO8-2 - Nieuwerkerk JO8-4 07:45 08:30
32947 Concordia JO8-3 - TOGB JO8-3 10:30 11:45
31022 TOGB JO8-4 - Den Hoorn JO8-7 07:45 08:30
30051 TOGB JO8-5 - Zoetermeer JO8-5 07:45 08:30
TOGB JO8-6
TOGB JO7 groep tijd via de app
TOGB JO6 groep tijd via de app

Download lijst van alle adressen van verenigingen

sponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsorsponsor
Inloggen — Website door Ivaldi.nl